Індустрія краси має стати доступною для жінок з інвалідністю! – Благодійний фонд АІК

Індустрія краси має стати доступною для жінок з інвалідністю! – Благодійний фонд АІК

Для жінок дуже важливо усвідомлювати себе гарними, бажаними, бути впевненими у собі, бути в курсі новинок по догляду за собою та вміти правильно їх застосовувати. На жаль, життя не завжди дає змогу приділити увагу собі коханій. Проект «Beauty Days для жінок з інвалідністю» дарує дівчатам та жінкам можливість приємно провести час.

Про те як реалізовується проєкт у стінах коворкінгу краси Goodlook ЦЕХ розповідає Благодійний фонд АІК.

В бьюти коворкинге прошел день для девушек с инвалидностью

В бьюти коворкинге прошел день для девушек с инвалидностью

Проект «Beauty Days для жінок з інвалідністю» за участі благодійного фонду АІК та коворкінгу краси Goodlook ЦЕХ

Жіночність ніколи не виходить з моди. Дівчинка, дівчина, жінка завжди будуть ототожнюватися з прекрасним.

Головна мета проекту «Beauty Days для жінок з інвалідністю»

  • Привернення уваги громадськості до жінок з інвалідністю та мам дітей з інвалідністю, які не завжди мають можливість приділяти час собі та своїй жіночності.
  • Надати впевненості у собі жінкам з інвалідністю та мамам, які виховують діток з інвалідністю.
  • Створити спільноту жінок для обміну досвідом, підтримки та спільних проектів.

Захід проходить два дні у вихідні в коворкінгу краси Goodlook ЦЕХ. Goodlook. Цех – це коворкінг для майстрів краси. Простір обладнано стильними та зручними меблями, якісним освітленням і всім необхідним для комфортної роботи стилістів, візажистів, майстрів манікюру та перукарів.

Goodlook Цех – це соціальне підприємство, яке працює над низкою соціальних проектів: забезпечення комфортними робочими місцями майстрів, які мріють про власну справу, благодійні проекти із залученням малозабезпечених і багатодітних жінок.

Проект «Beauty Days для жінок з інвалідністю» за участі благодійного фонду АІК та коворкінгу краси Goodlook ЦЕХ

Проект «Beauty Days для жінок з інвалідністю» за участі благодійного фонду АІК та коворкінгу краси Goodlook ЦЕХ

Наступний б’юті вікенд відбудеться наприкінці лютого 2018 року

«Б’юті дні вже проходили двічі – 2-3 грудня 2017 року та 27-28 січня 2018 року, у місті Київ. Після нашого першого заходу в грудні, ми зрозуміли, що його слід проводити щомісяця. Ми отримали велику кількість запитів від жінок, які потребують цього і не мають такої можливості. Наступний б’юті вікенд відбудеться наприкінці лютого 2018 року». – Повідомила президентка БФ «АІК» Юлія Ресенчук

В проекті вже взяли участь 40 жінок

Учасниці різного віку – від 14 до 40 років. Серед учасниць є як дівчата та жінки з інвалідністю, так і мами, які виховують діток з інвалідністю і не мають можливості та часу приділити час своїй жіночності. В грудні, кожній учасниці зробили макіяж, зачіску та манікюр.

Проведено фотосесію в новому образі. У лютому – макіяж, зачіску та консультації спеціаліста зі стилю, а також спа-процедури по догляду за обличчям та руками від Mary Key (https://www.marykay.ua/konopko/)

Коли ми відкривали наш Бьюті коворкінг ми дуже хотіли аби краса була доступна всім

Коли ми відкривали наш Бьюті коворкінг ми дуже хотіли аби краса була доступна всім

Психологічний стан і зовнішній вигляд це пов‘язані між собою речі.

«Коли ми відкривали наш Бьюті коворкінг ми дуже хотіли аби краса була доступна всім, – розповідає власниця коворкінгу краси «GoodLook ЦЕХ» Олена Некрасова.-  Для жінки дуже важливо почуватися впевненою в собі, знати, що вона красива і відчувати, що це помічають близькі люди, важливо чути компліменти, теплі слова. Але краса перед усім починається з прийняття себе, ми лише підкреслюємо і розкриваємо маленькі секрети, допомагаємо жінкам відчути себе прекрасними, а очі жінки блищать вже від щастя, а щастя, як ми знаємо – всередині.

Тому психологічний стан і зовнішній вигляд це повязані між собою речі. І не дивлячись на різні життєві обставини, проблеми, жінки мають знаходити час для себе аби наповнилися і дарувати красу і легкість оточуючим. Ми за природню красу, за постійний рух та розвиток, і ми щасливі, що маємо можливість змінювати життя жінок і відкривати їм нові грані себе, і нагадувати, про те як це Бути жінкою! У цьому і є головна місія соціальної сторони нашого бізнесу».

Відгук учасниці Beauty days Ганни Проскурні:

«Днями я отримала велику радість від перебування у невеликому «оазисі» у “Коворкінгу краси” “GoodLook Цеху”. Завітала вже в якості гості, щоб поділитися враженнями від першого місяця проекту.

Розповісти, як такі, на перший погляд, прості речі, як зачіска та макіяж – круто змінили моє життя. Велика подяка усім тим, хто продовжує творити дива не тільки зовнішнього, а й внутрішнього перевтілення дівчат та жінок з інвалідністю.»

В проекті вже взяли участь 40 жінок

Проекту допомагають партнери та волонтери:

Матеріали для манікюру та подарунки від

Спонсорська допомога від

Пригощали

Фотографували

Майстрині з краси

Beauty консультанти

Проект «Beauty Days для жінок з інвалідністю» за участі благодійного фонду АІК та коворкінгу краси Goodlook ЦЕХ

Проект «Beauty Days для жінок з інвалідністю» за участі благодійного фонду АІК та коворкінгу краси Goodlook ЦЕХ

About The Author

Goodlook Цех

[vc_row row_type=”full_width” type=”container” bg_select=”bg_color_section” p_top=”90″ p_bottom=”110″ border_color=”#ebebeb” anchor=”contact”][vc_column][vc_column_text]

Goodlook Цех
это салон красоты, где вы сможете получить все услуги для того, чтобы чувствовать себя неотразимой.

Goodlook Цех
это магазин косметики и парфюмерии, где каждая женщина найдет для себя косметику на любой вкус.

Goodlook Цех
это социальное предприятие, которое работает над рядом социальных проектов: обеспечение комфортными рабочими местами мастеров, которые мечтают о собственном деле, благотворительные проекты с привлечением малообеспеченных и многодетных женщин.

[/vc_column_text][wbc_heading tag=”h3″ heading_style=”heading-1″ align=”center” md_font_size=”70″ sm_font_size=”55″ xs_font_size=”30″ title=”КОНТАКТЫ” font_size=”60″ max_width=”850″ m_left=”auto” m_right=”auto” line_height=”60″ letter_spacing=”0″][wbc_hr height=”5″ width=”120″ bg_color=”#ed145b” m_left=”AUTO” m_right=”AUTO” m_bottom=”32″][wbc_heading tag=”div” align=”center” xs_font_size=”15″ title=”Мы всегда рады вашему вниманию и с трепетом относимся к своим клиентам.” font_size=”18″ m_bottom=”55″ max_width=”800″ m_left=”auto” m_right=”auto” line_height=”1.53486em”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][contact-form-7 id=”312″][vc_empty_space height=”5px”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][wbc_icon_box icon_fontawesome=”fa fa-map-marker” heading=”Адрес салона красоты в Киеве:” icon_color=”#ed145b” heading_size=”16″]Метро Золотые Ворота,
Ярославов Вал 29В
01034 Киев.[/wbc_icon_box][wbc_icon_box icon_fontawesome=”fa fa-mobile” heading=”Телефон для справки и резервации:” icon_color=”#ed145b” heading_size=”16″]093 590 9322[/wbc_icon_box][wbc_icon_box icon_fontawesome=”fa fa-clock-o” heading=”Часы работы бьюти коворкинга:” icon_color=”#ed145b” heading_size=”16″]Понедельник с 09:00 до 21:00
Вторник с 09:00 до 21:00
Среда с 09:00 до 21:00
Четверг с 09:00 до 21:00
Пятница с 09:00 до 21:00
Суббота с 09:00 до 21:00
Воскресение с 09:00 до 21:00[/wbc_icon_box][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”full_width” type=”container” bg_select=”bg_color_section” p_top=”100″ p_bottom=”70″ border_color=”#404040″ anchor=”contact” bg_color=”#333333″][vc_column content_align=”text-center”][vc_single_image image=”1392″ img_size=”full” alignment=”center” el_class=”scrollable”][wbc_heading tag=”div” align=”center” xs_font_size=”15″ title=”Бьюти коворкинг GoodLook Цех оборудован стильной и удобной мебелью, качественным освещением и всем необходимым для работы стилистов, визажистов, мастеров маникюра и парикмахеров.
У нас вы обустроите не только комфортное, но и презентабельное рабочее место.” font_size=”18″ m_bottom=”55″ max_width=”800″ m_left=”auto” m_right=”auto” line_height=”1.53486em” m_top=”35″][/vc_column][/vc_row]